O šatech

Topdress.cz je oficiálním zástupcem americké značky Jovani, značky velmi populární a oblíbené především u celebrit jako je Paris Hilton, Katy Perry, Adriana Lima, Miranda Lambert, Kim Kardashian, Selena Gomez, Hilary Duff, Grace Potter, Brooke Shields, Carrie Underwood nebo naše celebrita Tereza Kostková. Veškeré šaty jsou určeny pouze k prodeji.

Kolekce Jovani

Originální Jovani kolekce společenských šatů prošla v průběhu let mnoha obměnami a díky novým designérům a týmu stylistů se naprosto liší od všeho, co jste zde mohli vidět v minulosti. Nová kolekce zahrnuje nové styly, siluety a látky, takže může nabídnout každé ženě look, který ji nejlépe vystihne – klasický nebo konzervativní, módní a trendy, ale také jednoduchý a elegantní. Novou, inovativní kolekci Jovani nelze přehlédnout na rozdíl od mnoha jiných, zapomenutelných sérií společenských šatů. Šaty, které v ní najdete, jsou jedinečné, úchvatné a nepřehlédnutelné.

Šaty na plesy a do společnosti

Se svou tradicí nejlepší kvality a kultivovaného designu je značka Jovani tou nejlepší volbou pro vaše plesové a společenské šaty. Z naší široké a různorodé nabídky designových krátkých a koktejlových šatů, designových společenských šatů a designových plesových šatů si jistě vybere každá žena. S potěšením vám zpřístupníme nejnovější trendy ze světa módy. Tým designérů Jovani je vždy o krok napřed v předpovídání budoucích trendů. Šaty Jovani jsou tím posledním detailem, který posune váš look z ‚hezkého‘ do ‚neuvěřitelně úžasného‘. Nespokojte se s lacinou nápodobou – oblékněte si pravé šaty Jovani od Topdress.

Celebrity a Jovani

Celebrity a významné ženy z celého světa si zvolily šaty od Jovani na premiéry, udílení cen a další slavnostní události. Prohlédněte si naši stránku o celebritách v šatech Jovani a zjistěte, která z vašich oblíbených hvězd podlehla této značčce. Potom si i vy můžete na ples nebo večírek obléci šaty, které si oblíbila vaše zamilovaná hvězda. Také nabízíme širokou řadu elegantních a jedinečných plesových šatů pro naše mladší zákaznice, které vstupují do jednoho z nejdůležitějších období svého života. Když mladé dívky vstupují do dospělosti, neexistuje lepší začátek než vypadat na prvním plese naprosto neodolatelně v šatech z naší nejnovější kolekce.

Šaty pro všechny příležitosti

Každý jistě ocení malé černé večerní šaty nebo překrásné plesové šaty, když dostane nečekané pozvání na formální příležitost. U nás najdete mnoho elegantních koktejlových šatů a minišatů. Mnoho z nich má krásné výšivky a vzory z korálků. Objevte náš retro a vintage styl šatů s nařasenými živůtky, ušitý z exotických látek, vyšívaný kamínky, ale také naše formální a šik večerní šaty. Nezáleží na tom, jaký look si zvolíte na ples, u nás si vyberete ty nejslušivější a nejlépe padnoucí šaty. Na rozdíl od jiných značek je u nás možné zakoupit všechny šaty ve všech velikostech – včetně nadměrných!

Šaty Jovani jsou dokonalou volbou pro formální události, jako je slavnostní večeře nebo svatební party. Vyberte svým družičkám ty nejstylovější šaty, které budou ladit se slavnostní atmosférou nejdůležitějšího dne vašeho života. Najděte perfektní šaty pro matku nevěsty i ženicha, které jí poskytnou pocit výjimečnosti. Jistě si ho zaslouží. Přitáhněte na sebe pozornost v jedněch z našich zlatých, oranžových, žlutých nebo tyrkysových šatech z naší plesové kolekce. Ať už exotické nebo klasické, na našich stránkách najdete ty nejlepší šaty, které jsou právě k dostání.

Jovani umí vkusně zkombinovat odvážné barvy s nejkvalitnějšími látkami a jedinečnými střihy. Každá kolekce je vždy očekávána s nadšením. Zasloužíte si vypadat nejlépe při každé příležitosti a my vám to chceme umožnit. Nová kolekce svatebních šatů Jovani je ideální pro nevěsty, které touží opravdu vyniknout ve svůj svatební den. Jednou z nevěstiných hlavních starostí je, jak vybrat co nejlepší svatební šaty. Nestane se každý den, že žena nebo dívka může strávit celý den v elegantních, dlouhých šatech a hřát se v centru pozornosti všech přítomných. Mezi našimi svatebními modely si jistě vyberete takový, ve kterém skutečně zazáříte a přitáhnete pozornost všech.